Hakkımızda

TRİYAS TURİZM

Biz sizin bildiğiniz tüm ezberleri bozmak için varız…

Hayattan sıkıldığınız anda, bir telefon, bir mesaj, bir tık uzağınızdayız. Bu fani dünyada gezmedik, görmedik, bilmiyoruz demeyin istiyoruz.

Maksadımız ; sabah kalkıp pencerenizi açtığınızda denizin , ormanın , gecenin , güneşin , yağmurun kokusu ciğerlerinize dolsun , gözleriniz en güzel maviyle , yeşille , sarıyla büyülensin , en temiz denizlerde yüzün , en güzel topraklara ayak basın.

Tarihi bilmiyoruz , ahhh şu güzel zamanlarda yaşamadık demeyin ; bunun için varız…
Antik Yunanda bir Helen , bir Aristo , bir Titan olacak , zamana tanıklık edeceksiniz.
Peygamberlerin mucizelerine tanık olacak , kimi zaman Hititler dönemine ait bir beyliğe misafir olacak , bir İngiliz Beyefendisi , bir Fransız Hanımefendisi olacak , Amerika’yı Kolomb’la yeniden keşfe çıkacak , İspanyol müzikleriyle hayatın ritmini yakalayacak , Buda’yla bilinçlenecek , kötülüklerden arınacak , dünya lezzetlerini tadacaksınız.

En güzeli de ne biliyor musunuz?

Güneşinin en güzel doğuşunu izlerken , kardan adam yaparken , serin , berrak , sularda çocuklarınıza yüzme öğretirken , sıcaklığı kızgın kumlarda hissettiğinizde , bulutların üstünden sevdiğiniz şehri izlediğinizde , göl kenarında enfes kahvaltınızı yaptığınızda bizi anacaksınız.

Bizimle bu pencereden baktığınız için teşekkür ederiz….